Začátek skautského roku

Se začátkem školního roku se rozjede i rok skautský. Naší první akcí bude Zahajovačka 8.9. Hned následující týden (11.9.) se rozběhnou naplno družinové schůzky. Aktualizovaný rozpis schůzek již najdete s záložce Družiny (dny schůzek jsme ponechali).

Prosím počítejte s tím, že časy schůzek se můžou ještě posunout, pokusíme se udělat vše aby zůstaly tak jak jsou, ale závisí to na rozvrzích rádců. Nicméně dny schůzek zůstanou stejné.

U družin dojde i k drobné obnově rádců z důvodu odchodu některých na vysoké školy, u každé družiny ale zůstane minimálně jeden rádce stejný.

Nově otvíráme novou družinu Benjamínků pro kluky z prvních tříd škol a posledních tříd školek.

Na našich stránkách jsme vypsali všechny doposud určené oddílové akce až do Vánoc.