Akce Kronika

Jak jsme se vzdělávali – Poradní skála (6.-8.10.2023)

V pátek 6.10. jsme se ve složení Kuba, Bramborák, Lukáš, Spongebob a Mike vydali do Letohradu na celostátní akci zvanou Poradní skála, která byla zaměřená pro nás, vedoucí vlčat a benjamínků. Na celé akci bylo na 200 účastníků, tudíž naše delegace tvořila přibližně 2,5% všech zúčastněných.

Na akci jsme se zúčastnili hned několika volitelných programů, jako například ověřené táborové hry, skautské rituály, zpětná vazba a mnohé další. Všechny programy nás obohatily novými zkušenostmi, případně pomohly rozšířit ty stávající. Dozvěděli jsme se také, jak to chodí v jiných skautských oddílech, co máme společného a v čem se naopak lišíme. Celý víkend byl velmi inspirující a mnohé zajímavé poznatky již brzy promítneme do programu.